Medarbejdere på NAB

Har du ikke allerede lavet en aftale, så kontakt en af vores medarbejdere.
Vi formidler gerne en mødeaftale med en af vore mange leverandører og samarbejdspartnere.

Danmon Group Denmark:

• Jan Bisgaard:              jan.bisgaard@danmon.com          tlf: + 45 23 24 63 03
• Henrik Prom:               henrik.prom@danmon.com           tlf: +45 23 47 90 15
• Per Goschebart:          per.goschebart@danmon.com      tlf: +45 40 32 82 73 

Danmon Group Systems:

• Brian Slott:                  brian.slott@danmon.com               tlf: +45 27 26 31 86
• Ian Nettelfield:             Ian.Nettelfield@danmon.com        tlf: +45 22 66 96 86
• Jack Pfeiffer:               jack.pfeiffer@danmon.com            tlf: + 45 40 41 94 64